Oferta biura rachunkowego Consulto

Przedstawiamy ofertę biura rachunkowego w Tarnowie, nasz doświadczony zespół księgowych pomoże Tobie i Twojej firmie w prowadzeniu księgowości oraz innych formalnościach z tym związanych.

Oferta podstawowa:

  1. Prowadzenie ksiąg rachunkowych, w tym wszystkich typów spółek.
  2. Księgi podatkowe wszystkich typów i podmiotów.
  3. Płace, kadry i rozliczenia z ZUS.
  4. Badanie sprawozdań finansowych.

    Oferta biura rachunkowego

Oferta dodatkowa:

  1. Usługi biegłego rewidenta.
  2. Usługi radcy prawnego.
  3. Usługi niezależnego księgowego


Zakres świadczonych usług

Poniżej przedstawiamy zakres świadczonych usług przez nasze biuro rachunkowe Consulto w Tarnowie. Możesz sam wybrać zakres usług, który jest najbardziej potrzebny Tobie i Twojej firmie.

Pełny

Zaczynamy od wprowadzenia do bazy dokumentów źródłowych a kończymy na sporządzeniu sprawozdań finansowych, deklaracji i wyliczeniu zobowiązań podatkowych i składek ZUS. W zakresie tym mieszczą się również usługi konsultingowe.

Weryfikujący

W sytuacji kiedy pracownik klienta wprowadza dokumenty źródłowe do systemu księgowego rola naszego biura rachunkowego sprowadza się do zaksięgowania wprowadzonych dokumentów i sporządzenia deklaracji oraz wyliczenia zobowiązań podatkowych i składek ZUS

Nadzorczy

Klient posiada własny dział księgowości wykonujący czynności księgowe w pełnym zakresie. Nasze biuro rachunkowe natomiast nadzoruje prawidłowość prowadzonej dokumentacji finansowo - księgowej.


Modele współpracy

Oferta dostosowana jest do każdego typu klientów dlatego przygotowaliśmy dwa modele współpracy. Zarówno ten tradycyjny, gdzie można osobiście dostarczyć dokumenty do naszego biura, a także online dla wygody naszych klientów.

Tradycyjny

Klient dostarcza do naszego biura rachunkowego dokumenty księgowe oraz kadrowe, po zaksięgowaniu których biuro przekazuje klientowi informacje na temat wyniku finansowego za dany miesiąc oraz wysokości zobowiązań podatkowych i składek ZUS. Biuro rachunkowe przekazuje klientowi również listy płac i wymagające podpisu dokumenty kadrowe.

On-line

Podstawowa oferta biura rachunkowego

Wspiera procesy zarządcze oraz delegowanie zadań. Usprawnia budowanie relacji z klientem, poprzez utrzymanie historii komunikacji, a także umożliwia automatyzację rozliczeń z klientem. Dodatkowo współpracuje z systemem księgowym Comarch ERP Optima, usprawnia wymianę dokumentów księgowych, kadrowo-płacowych i innych.

dowiedz się więcej o obsłudze online